Biznes, E-biznes, Marketing, Reklama

Krówki z nadrukiem sklepu ze sprzętem elektronicznym

Krówki z nadrukiem

Krówki z nadrukiem

Współczesny marketing w dużej mierze uzależniony jest od wykorzystywania różnego rodzaju gadżetów reklamowych. Są to bardzo różne przedmioty, których atrakcyjny wygląd oraz liczne inne walory są podstawowym aspektem, przyciągającym uwagę potencjalnych klientów. Stosowanie gadżetów reklamowych jest elementem marketingu bezpośredniego – działań polegających na kontakcie przedstawiciela firmy z klientem indywidualnym. Gadżety reklamowe wykorzystują obecnie wszystkie firmy – w tym także często sklepy stacjonarne. Przykładem mogą tu być sklepy ze sprzętem elektronicznym. Jakich konkretnie gadżetów reklamowych używają one najczęściej?

Zależy to rzecz jasna od potrzeb i możliwości danego sklepu. Dużym powodzeniem cieszą się jednak krówki z nadrukiem takich sklepów. Są one skuteczne w działaniach marketingowych, ponieważ są lubiane wśród ludzi – ich dobry smak jest tutaj decydujący. Poza tym też nadruki, o których mowa, odnoszą się oczywiście do samego sklepu i są dla niego doskonałą reklamą. Warto też dodać, że koszty produkcji są w przypadku tych lubianych cukierków bardzo niskie.

Krówki z nadrukiem przedstawiają przede wszystkim logo sklepu, mogą być także ubogacone o hasło lub slogan reklamowy. Często też spotkać można nadruki graficzne, które nawiązują do branży elektronicznej. Sklepy z takim sprzętem mierzą się obecnie z dużą konkurencją, ponieważ podmiotów w branży przybywa. Wynika z tego konieczność promowania własnych usług poprzez takie właśnie nadruki. Im są one atrakcyjniejsze, tym większą skutecznością będą się odznaczać w marketingu.

Jak sklepy ze sprzętem elektronicznym dystrybuują takie krówki z nadrukiem? Przede wszystkim rozdają je przechodniom na ulicach. Może to odbywać się w miejscach ruchliwych, jak skrzyżowania, centra miast, ale także centra handlowe, itp. Ewentualnie może to też odbywać się w pobliżu sklepu lub nawet w jego obrębie. Wówczas jest to zachęta do wstąpienia do sklepu oraz do dokonania konkretnych zakupów. Czasami też krówki owe mogą być dołączone do zakupu, gdzie są wręczane jako forma podziękowania za obdarzenie danego sklepu zaufaniem.

Tagi: , , ,